Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany!
janyikova@biovitalcentrum.sk
Tel: 0911 700 710

Detoxikácia a chudnutie

REG-ENOR

 

Nadváha a obezita môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov. Môže zapríčiniť ochorenie obehového systému, vysoký krvný tlak, bolesti v kĺboch, zvýšenú hladinu cukru, atď. So zdravotnými problémami sa žije ťažšie a preto je dôležité starať sa o telo a predísť negatívnym problémom. Doplnok výživy REG-ENOR v tom môže byť nápomocným, prispieť k lepšej funkcii tráviaceho systému, môže pomôcť prečistiť organizmus od škodlivých látok, posilniť imunitný systém a pomôcť k získaniu ideálnej telesnej váhy. Pomáha pri cukrovke, zníži inzulínovú rezistenciu, pri dislexii, hepatitíde a iných pečeňových ochoreniach, pri prekyslení organizmu, pri nadváhe a pri opaku.

A to je len pár príznakov, kde sú pozitívne výsledky. Regenerácia môže viesť k správnemu fungovaniu biologických procesov, lebo toxíny uložené v tkanivách majú nepriaznivý vplyv na celý organizmus, a preto sa ich treba zbaviť. K tomu, aby sme náš organizmus prečistili a posilnili, nám pomôže REG-ENOR. Vitamín-C je antioxidant, ktorý je nevyhnutný k syntéze niektorých hormónov a k správnej činnosti imunitného systému. Polyfenolové komponenty z výťažkov grapefruitových semienok tiež majú dôležitú úlohu v obrannom systéme organizmu. REG-ENOR ešte obsahuje poly- a oligopeptidy, ktoré sú dôležité v riadení činnosti buniek. V polypeptidoch je 20 aminokyselín, ktoré kladne ovplyvňujú vyčistenie extracelulárnej hmoty. Počas užívania REG-ENORu treba dodržiavať zásady v stravovaní.

Viac informácií nájdete v časti chudnutie: Regenor

A v podpornej facebook skupine: Biovital centrum – chudnite s nami

Maloobchodná cena: 24,83€

Členská cena: 19,10€

Green Coffee Bean Complex

 

Výťažok zo zŕn zelenej kávy

Výživový doplnok- výťažok zo zelenej kávy obsahuje účinné látky, antioxidanty, ktoré prispievajú k revitalizácii a podporujú správnu funkciu organizmu. Účinné látky zo zelenej kávy prispievajú k znižovaniu vstrebávania glukózy do krvného obehu, tým sa zvyšuje spaľovanie tukov a ich vyplavovanie z organizmu. Jeho zložky pracujú na princípe synergie.

Účinky:

 • podporuje látkovú výmenu
 • podporuje chudnutie
 • detoxikuje
 • zabraňuje ukladanie tuku
 • vitalizuje
 • zabraňuje vstrebávaniu glukózy v organizme
 • normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
 • podporuje centrálny nervový systém
 • zabezpečuje duševnú rovnováhu

Maloobchodná cena: 30,03€

Členská cena: 23,10€

Immun Supreme

 

Ponúka trojitú funkciu: výživa buniek, ich správna funkcia a regenerácia buniek. Obsahuje približne 4000 výživových a vitálnych látok doplnených astaxantínom, ktorý je vo svete najsilnejší antioxidant, zachytávač voľných radikálov. Je doporučený terapeuticky alebo k pravidelnému užívaniu.

Tento výnimočný komplexný účinok umožňujú látky obsiahnuté v kapsuliach v špeciálnom pomere a spracovaní. Sú to mikroriasy Spirulina, Chlorella s obsahom astaxanthínu.

Immun Supreme pôsobí v troch fázach:

1.fáza intenzívne čistenie buniek vplyvom mikroriasy Chlorella (zelené mikroriasy). Patria medzi najúčinnejšie detoxikačné prostriedky, zbavujú bunky škodlivých látok, ťažkých kovov. Pôsobia zásadito proti prekysleniu organizmu a upravujú hodnotu pH. Podporujú regeneráciu buniek v ľudskom tele. Mikroriasy pestované pod holým nebom s priamym slnečným osvitom sú najbohatším zdrojom chlorofylu.

2.fáza: vyživovanie buniek – Mikroriasy Spirulina (modré riasy) a makroriasy Lithotamnium. V týchto látkach je vysoký obsah vápnika, železa, beta-karotén-u, bielkovín, viac ako 4000 vitálnych látok. V týchto riasach sú všetky výživové látky, ktoré sú potrebné pre náš organizmus.

3.fáza: regenerácia, ochrana buniek pôsobením antioxidantu Astaxanthin. Poskytuje účinnú ochranu voči voľným radikálom, bez nežiadúcich účinkov. Jeho vstrebávanie v organizme môže byť až 95%, a preto sa živiny zúžitkujú skoro v úplnej miere.

Prípravok je vhodný aj pre vegetariánov, lebo dokáže nahradiť všetky esenciálne mastné kyseliny, ktoré môžu chýbať pri ich stravovaní. Je ideálnym doplnkom pri namáhavej práci, pri športe i v každodennom živote. Správny prísun výživových látok zabezpečuje správnu funkciu buniek, spomaľuje proces starnutia a podporuje dobrý celkový telesný a duševný stav.

 

Účinnosť výživového doplnku Immun Supreme môžeme zhrnúť do nasledovných oblastí:

 • hojí zápaly v tele, tlmí horúčku, bolesť (bolesť hlavy, kĺbov)
 • posilňuje imunitný systém, podporuje liečbu vírusových a bakteriálnych ochorení
 • významne sa uplatňuje pri liečení alergie, ekzémov a astmy
 • uplatňuje sa pri liečbe Alzheimerovej choroby a Sklerózy multiplex
 • podporuje liečbu zápalu hrubého čreva
 • podporuje správny krvný tlak a pôsobí preventívne pred krvnými zrazeninami
 • posilňuje imunitný systém, pomáha organizmu bojovať proti rakovine
 • podporuje lepšie trávenie, chudnutie a odvádza viac tuku počas trávenia

Immun Supreme je jedinečná mikroriasa, ktorá doslovne naštartuje imunitný systém a podporuje samouzdravovací proces organizmu. Mikroriasy nemajú žiadne  vedľajšie účinky.

Dostupné vo forme prášku !balenie obsahuje 180 gramov) a vo forme kapsúl 240kapsúl po 500 mg

Maloobchodná cena 41,99

Členská cena 32,30€

Spirulina

 

Je zelenomodrá 100% sladkovodná modro-zelená riasa obsahujúca vzácne rastlinné výživné látky, ktoré sa nenachádzajú v žiadnych iných zelených potravinách. Je tiež výnimočným zdrojom beta-karoténu, chlorofylu, vitamínu B12, karotenoidov, enzýmov, vitamínov, minerálnych látok a proteínov.

Použitie Spiruliny

 • detoxikuje organizmus, najmä pečeň a ľadviny
 • posilňuje imunitný systém proti vírusovým ochoreniam
 • pomáha odstrániť chronickú zápchu a čistí tráviaci trakt
 • pôsobí ako probiotikum, podporuje tvorbu laktobacilov a bifidobaktérií
 • pri liečbe anémie podporuje zvýšenie hladiny hemoglobínu
 • pomáha pri obrane proti nádorovým ochoreniam
 • podpora kožného metabolizmu, hojenie rán a vredov

Spirulina je najbohatším zdrojom beta-karoténu, ktorý má značné terapeutické účinky, včítane schopnosti znižovať sérum cholesterolu.

Spirulina má vysoký obsah chlorofylu, ktorý má výrazné čistiace a detoxikačné účinky. Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Regeneruje pečeň, podporuje kožný metabolizmus, hojenie rán a vredov. Spoločne s fykocyaninom, železom, vitamínom B12 a kyselinou listovou výrazne podporujú zdravú krvotvorbu.

Spirulina je jedným z najbohatších zdrojov železa, ktoré má zásadnú úlohu pri tvorbe hemoglobínu a zdravého imunitného systému. Obsah železa v Spiruline je niekoľkonásobne vyšší než v ostatných potravinách a jeho vstrebateľnosť je podstatne vyššia než u syntetických doplnkov železa.

Obsahuje aj veľké množstvo vápnika, ktorého je všeobecne vo výžive menej a horčík v Spiruline uľahčuje absorpciu vápnika.

Chróm v Spiruline pomáha efektívne využiť glukózu a prispieva k stabilizácií krvného cukru.

Spirulina obsahuje radu enzýmov, ktoré pomáhajú neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov. Poškodzovanie organizmu voľnými radikálmi je jednou z hlavných príčin ochorení spojených so starnutím organizmu.

V posledných rokoch bolo vykonané množstvo klinických štúdií, ktoré dokumentujú široké použitie Spiruliny v prevencii a liečbe celej rady ochorení.

Maloobchodná cena: 21,19€

Členská cena: 16,30€

Detox Formula

 

Na detoxikáciu pečene!

Jedná sa o klasický prípravok na detoxikáciu pečene, ktorý je vhodný ako doplnok k Para Cleanse a k prípravkom na prečistenie čriev (Intestinal Cleansing Program).

Detox formula so svojím jedinečným zložením účinne čistí a regeneruje pečeň, tým zabezpečuje účinnejšiu detoxikáciu organizmu.

Zloženie: kanadská rozchodnica ružová, repík, ďatelina lúčna, šťavel, cvikla, pestrec marianský

Maloobchodná cena: 19,37€ (momentálne dostupný len pre členov)

Členská cena: 14,90€

Candida Cleanse

 

Tento prípravok môže byť jedným z najúčinnejších prostriedkov na liečenie kvasinkových ochorení (spôsobených napríklad hubami kmeňa Candida).

 

 • môže podporovať črevnú mikroflóru tvorenú črevnými baktériami a pomáhať pri liečení chronických tráviacich porúch.
 • zrýchľovanie a upravovanie metabolizmu, môže čistiť a regenerovať steny čriev, detoxikovať organizmus
 • odporúča sa aj pri bakteriálnych nákazach, môže pomáhať v boji cudzopasníkom, ako prevencia proti črevnej chrípke…

Maloobchodná cena: 23,79€  (momentálne dostupné len pre našich členov)

Členská cena: 18,30€

Para Cleanse

 

Prípravok na likvidáciu a vyčistenie parazít. Vedeli ste, že až 32% ľudskej populácie je infikovaná parazitmi??

Pitie nevhodne čistenej vody, užívanie nekontrolovaných živočíšnych bielkovín, nedodržanie pravidiel hygieny, blízkosť domácich zvierat, toto všetko môže byť zdrojom infekcií parazitami. Parazity sa môžu v organizme usídliť kdekoľvek a znamenajú vážnu hrozbu. Tieto tvory zaťažujú svojimi jedovatými látkami, ktoré vylučujú do nášho organizmu, orgány, pričom najviac trpia pečeň a obličky. Činnosť týchto orgánov sa spomalí, tým môže dôjsť k priberaniu, človek sa môže cítiť unavene a podráždene.

Vysávajú životnú energiu, živiny, minerálne látky, ktoré potrebujeme, a svojimi odpadovými produktmi ďalej zaťažujú a toxikujú náš organizmus. V prípravku sa nachádza široká paleta takých liečivých rastlín, ktoré v ľudovom liečiteľstve sú už dlhodobo známe, a majú už aj vedecky dokázaný účinok

Maloobchodná cena: 23,27€  (momentálne dostupné len pre našich členov)

Členská cena: 17,90€

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!