Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany!
janyikova@biovitalcentrum.sk
Tel: 0911 700 710

Gummy vitamíny

Gummy Hair Vitamin

 

Obsahuje prísady, ktoré majú pre vlasy blahodarný účinok. Tento prípravok okrem veľkého množstva vitamínu A obsahuje aj vitaminy C, D, E, B6, a B12 a samozrejme aj kyselinu listovú, jód, zinok, ako aj Biotín!

Báječný Biotín, nazývaný aj ako “vlasový vitamín” (priaznivo pôsobý aj na pokožku), príp. aj ako vitamin H, ale ho poznáme aj po názvom vitamin B7. Lenže nie názov je dôležitý, ale jeho funkcia v organizme. V prípade jeho nedostatku (ba už aj pri nízkej hladine v organizme) vlasy začnú vypadávať, prípadne sú suché a lámavé. Okrem toho sa môžú objaviť aj lupiny, nechty sú lámavejšie, pokožka suchá.

Tento výživový doplnok je bez gluténu (bez lepku), s nízkym obsahom cukru a s čerešňovou príchuťou. Po jeho ochutnaní budete potrebovať poriadnu dávku sebakontroly, aby ste na posedenie nezjedli celé balenie, ktoré ovšem obsahuje mesačnú dávku vitamínov protrebných na výživu koruny krásy. Tieto žuvacie vitamíniky nielenže sú trendové, ale aj chutné a zdraviu prospešné!

Balenie: 60 ks

Maloobchodná cena: 23,00€ (produkt je momentálne dostupný len pre našich členov)

Členská cena: 29,90€

Kids Gummy Bears

 

Firma Bicom má niečo unikátne aj pre naše ratolesti vo forme „gumených macíkov”. Kids Gummy Bears  budú  deti určite milovať.

Táto puchúťka v tvare macíkov s príchuťou čerešne, jahody, pomarača a hrozna obsahuje síce minimálne množstvo cukru, ale aj vitamíny A, C, D, B6, B12, ako aj kyselinu listovú  a biotín, ktoré sú veľmi dôležité a prospešné pre zdravý imunitný systém detí. Výborná maškrta pre deti namiesto cukríkov. Preto dbajte na to, aby ste ich doma mali vždy v dostatočnom množstve.

Balenie: 90 ks

Maloobchodná cena: 24,0€ (produkt je momentálne dostupný len pre našich členov)

Členská cena: 31,20€

Gummy Multi Vitamin

 

je unikátny žuvací multivitamínový prípravok. Dostali ste ste chuť na sladké, alebo by ste si dali niečo dobré? Bez problémov. Gummy Multi Vitamin obsahuje množstvo sladidla, úžasne chutí a je bohatým zdrojom vitamínov. Kľudne ochutnajte, nesklame vás.

Mix príchutí pomaranča, čerešní a jahôd poteší každého maškrtnéka. Tieto žuvacie vitamíny sú jemne sladké, chutné a zároveň obsahujú aj dostatočné množstvo vitamínu A, C, D, B6 a B12.  Okrem týchto vitamínov aj kyselinu listovú, biotín, jód, zinok a ešte veľa iných prospešných látok……

Balenie: 90 ks

Maloobchodná cena: 24,00€ (produkt je momentálne dostupný len pre nšich členov)

Členská cena: 31,20€

Gummy Vitamin-D3

 

Na požiadavku verejnosti, firma Biocom zaradila medzi svoje produkty aj Gummy Vitamin-D3. To, že vitamín D je veľmi dôležitý pre organizmus a jeho nedostatok spôsobuje rôzne zdravotné problémy, snáď netreba podrobnejšie rozpísať…..

Tento bezgluténový žuvací „cukrík” pri odporúčanej dennej dávke 2 kusov obsahuje 2000 IU (medzinárodnej jednotky) vitamínu D3. Užite si lahodnú chuť žuvacích vitamínov s príchuťou broskyne, manga a jahôd.

Balenie: 90 ks

Maloobchodná cena: 24,00€ (produkt je momentálne dostupný len pre našich členov)

Členská cena: 31,20€

Gummy Vitamin C

 

Tieto bezgluténové žuvacie vitamíny síce obsahujú malé množstvo cukru, ale stojí to za ten „hriech”. Odporúča sa aj ako náhrada cukríkov pre veľkých i malých maškrtníkov.

Balenie: 90 ks

Maloobchodná cena: 25,30€ (produkt je momentálne dostupný len pre našich členov)

Členská cena: 32,89€

Melatonin gummies

 

Spánkový hormón

Meletonín je dôležitým faktorom kľudného spánku a vyrovnaného života a zároveň je silným antioxidantom. Jeho tvorba už v puberte začne klesať a časom sa úplne zastaví. Aj z tohto dôvodu majú starší ľudia problémy so spánkom.  Melatonín pomáha zdolávať aj pri pásmovej chorobe (prekonanie niekoľkých časových zón pri dlších cestách lietadlom). Má priaznivé účinky na cirkadiánny rytmus (rytmus spánku a bdenia, resp. aktivity a odpočinku).

Balenie: 90 ks

Maloobchodná cena: 24,00€ (produkt je momentálne dostupný len pre našich členov)

Členská cena: 31,20€

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!