Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany!
janyikova@biovitalcentrum.sk
Tel: 0911 700 710

Imunita

Grapefruit seed extrakt – Výťažok z grapefruitových jadierok

 

Desaťročia sa využíva ako prirodzený zabijak baktérií, vírusov a plesní.
Pomáha pri liečbe kvasinkvých infekcií.
Výrobok neobsahuje alkohol.

Popri výrobku Candcell Supreme má tento produkt najrozmanitejšie účinky pri liečbe infekcií kvasinkového pôvodu. Odporúča sa tým, ktorí hľadajú širokospektrálny výrobok s antimikrobiálnym účinkom. Už aj malé množstvo výrobku je veľmi účinné proti viac ako sto druhom bakterií, vírusov a parazitov, pričom ale, nezabíja užitočné baktérie. Vitamín C je silným antioxidantom, ktorý sa stará o správne fungovanie imunity. Pri cestách do krajín Ázie a Ďalekého východu nesmie z našej batožiny chýbať.

Možné účinky:

 • Liečba infekcií horných dýchacích ciest a hrdla, chrípky, nádchy a infekčných ochorení tráviacej sústavy
 • Odstránenie bradavíc vírusového pôvodu
 • Liečba herpesu, mykotických infekcií ústnej dutiny a menších vredov
 • Na problémy so zubami: zubný kameň, zápal ďasien, zubný kaz
 • Odstránenie zlého dychu
 • Odstránenie kožných mykóz a iných mykotických infekcií
 • Dezinfekcia hrdla a nosovej dutiny
 • Zmiernenie pocitu plnosti a nadúvania
 • Na ošetrenie zápalov vlasových vačkov, rezných rán, kožných výsevov, proti lupinám
 • Odstránenie vší (vonkajšia aplikácia)

Odporúčané dávkovanie: Výrobok sa smie vnútorne užívať jedine v zriedenom stave! Denne 3×15 kvapiek do pohára čistenej vody alebo ovocnej šťavy. Neodporúča sa osobám citlivým na citrusové plody.

Môže sa využívať aj na aromaterapeutické účely primiešaním do kúpeľa, na inhalovanie a kloktanie. Primiešaním do krémov na ošetrovanie ekzému, vyrážok, proti infekčným výsevom kože, na potenie nôh, proti mykózam nôh, na odstránenie nepríjemných pachov intímnej zóny, na dezinfekciu podpazušia. Ako bežné dezinfekčné činidlo v domácnosti, ako aj na dezinfekciu mäsa, ovocia, potravín a na zaváranie.

Balenie : 30 ml a 100 ml

Maloobchodná cena 11,30€ / 22,20€

Členská cena  14,69€ / 28,86€

Olive Leaf Extract – Výťažok z listu olivovníka

 

Od biblickej doby sú listy olivovníka vysoko uznávané pre svoj antibakteriálny a antivírusový účinok. Listy olivovníka sú veľmi významným posilňovačom imunity už od pradávnych dôb.

 • Tento výrobok je 100% prírodný výživový doplnok, má neobyčajný účinok a vyrába sa z triedených listov olivovníka európskeho.
 • Starovekí Egypťania pripisovali mu božskú silu. Extrakt z olivových listov bol po mnohé storočia spájaný s konzervovaním (Egypťania používali listy olív na mumifikáciu faraónov), neskôr boli listy používané v ľudovom liečiteľstve napr. pri horúčke, pri malárii a tiež ako omladzovací prostriedok potláčajúci starnutie pleti.
 • Olivový olej bol už od stredoveku používaný v ľudovom liečiteľstve pri mnohých zdravotných problémoch ako reumatizmus a rôzne kožné problémy.
 • Prvá oficiálna lekárska zmienka o listoch olivovníka ako lieku, pochádza pred 150 rokov, keď ju používali proti horúčke a pri liečení malárie.
 • Pomáha znížiť bolesť a zlepšiť fyzické funkcie ľudí, ktorí trpia reumatickou artrózou.

Pomôže nám:

 

 • pri liečení bakteriálnych a plesňových infekcií
 • môže zmierňovať príznaky zápalov, reumy a kĺbových ťažkostí
 • je veľmi účinná pri liečení chrípky, prechladnutí, alergie, hnačky alebo chorobách dýchacích ciest (astma, zahlienenie)
 • môže zmierniť zápal prínosových dutín
 • podporuje imunitný systém a má silné antioxidačné účinky

Balenie obsahuje 60 ks

Maloobchodná cena 30,03€

Členská cena 23,10€

Immune Plus

 

Najväčším zázrakom prírody je človek. Ochranu tohto mimoriadne zložitého a citlivého organizmu zabezpečuje imunitný systém. Ak sa zoslabí alebo sa stane náchylným, môžu sa objaviť alergické reakcie, rozne nákazy alebo nádorové ochorenia. Posilnenie imunitného systému, nášho obranného mechanizmu, je našou prvoradou úlohou. Na fyzikálnej úrovni je základnou funkciou imunity zásobovanie organizmu minerálmi a vitamínami. Tento produkt dosahuje veľmi dobré výsledky pri posilňovaní obranyschopnosti organizmu. Obsahom liečivých rastlín a antioxidantov sa zvyšujú jeho antibakteriálne, protivírusové, protizápalové a revitalizačné účinky. Jeho zložky sú už storočia  používané v ľudovom liečiteľstve. Zvyšuje funkciu imunitnej sústavy; pomáha v prekonaní a v liečbe nádchy, zmierňuje účinok mnohých alergénov, zvyšuje hojenie rán. Je účinný v prípade skoro každého vírusového ochorenia – môže mať aj preventívny účinok.

Zloženie: vitamín C, vitamín E, selén, Graviola, šťava červených malín, zelený čaj, beta-glukán (100 mg), kurkumín, mačací pazúr, cesnak, korejský ženšen, lykopén, kvercetín, granátové jablko, kôra borovice, Essiac Tea Complex, indická rebarbora, repíkový prášok, prášok štiavu kyslého, hroznové jadierka, prášok z brestu, komplex z húb (Shiitake, Reishi, Maitake), extrakt z listu olivovníka.

Maloobchodná cena: 23,92€  (momentálne dostupné len pre našich členov)

Členská cena: 18,40€

Colostrum

 

Vyrába sa z kravského predmlieka, ktoré sa začína vytvárať v mliečnych žľazách kravy dva dni po vrhnutí. Popri mimoriadne vysokej výživovej hodnote, sa v ňom vo veľkej množstve nachádzajú antigény (prirodzené imunoglobulíny – iným slovom protilátky), biele krvinky, enzýmy, minerálne látky, stopové prvky, antioxidanty a ďalšie významné látky. Chráni pred infekciami rozličného pôvodu. Nikde, okrem kolostra, nemožno nájsť v takejto vysokej koncentrácii a perfektnej harmónii účinné látky. Práve preto sa kolostrum často označuje ako „prvé očkovanie“. Výrobok obsahuje Laktoferín, ktorý znižuje silu vírusov. Výskumy dokázali, že v boji proti niektorým kmeňom vírusov, je laktoferín pochádzajúci od hovädzieho dobytka oveľa účinnejší ako ten ľudský.

Na základe výskumov sa dokázalo, že sa stavebné čiastočky kolostra dostanú prostredníctvom čreva do krvného obehu človeka. Keďže je sekvencia DNA pochádzajúca od hovädzieho dobytka a ľudská identická, sa tieto účinné látky vstrebávajú v tráviacej sústave človeka podobným spôsobom ako u dobytka, preto vykonávajú skoro rovnakú funkciu v ľudskom organizme ako v tom živočíšnom. Kolostrum sa používal pri liečení chorých už pred 2000 rokmi v Indii. V Európe poznajú jeho liečivé účinky už od 18. storočia.

Balenie obsahuje 100 ks

Maloobchodná cena: 24,57€

Členská cena: 18,90€

Turmeric

 

V dávnych dobách sa na regeneráciu organizmu prijímali „len“ tieto prírodné látky namiesto dnes dostupných syntetických prípravkov. Kurkuma, ktorá je základom ľudového liečiteľstva , bola opätovne objavená v XXI. storočí a postupne sa stala jednou z najdôležitejších korenín dnešnej doby. Vďaka rozsiahlym výskumom v súčasnosti považujú kurkumín, teda výťažok z kurkumy ako účinnú látku na prevenciu rakoviny. Turmeric je vlastne účinná látka kurkumínu.

Jeho primárnym účinkom je obmedzenie hladiny v organizme, a je schopný obmedziť zápalotvorné látky, rozmnožovanie buniek, a aktivitu génov regulujúcich životnosť buniek. Kurkumín je schopný voľné radikály a rakovinotvorné procesy zastaviť. Okrem toho obmedzuje tvorbu zápalotvorných látkov v organizme, podporené mastnými kyselinami Omega-6.

 

 • Protirakovinový účinok prípravku má veľmi široké spektrum, dokázateľne reguluje množstvo mechanizmov, ktoré súvisia s tvorbou, rozmnožovaním a samozničením rakovinových buniek.
 • Turmeric je rovnako nevyhnutným prípravkom pre ľudí so srdcovo cievnym ochorením. Obmedzuje tvorbu rôznych zápalových faktorov, ktoré zohrávajú úlohu pri tvorbe kardiovaskulárnych ochorení.

Účinky:

 • antibiotický účinok
 • zlepšuje trávenie
 • silný antioxidant
 • podporuje regeneráciu pečene, pozitívne ovplyvňuje činnosť obličiek
 • môže byť efektívny pri kĺbových zápaloch
 • znižuje aj riziko vzniku Alzheimerovej choroby
 • poskytuje ochranu pred chemikáliami
 • znižuje hladinu toxínov v črevách,
 • podporuje tvorbu enzýmov, ktoré pomáhajú pri odbúravanie liekov

Balenie obsahuje 60 ks

Maloobchodná cena: 50,83€  ( momentálne dostupné len pre našich členov )

Členská cena: 39,10€

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!