Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany!
janyikova@biovitalcentrum.sk
Tel: 0911 700 710

Anti-nikotínová terapia

  V našom centre Vám ponúkame antinikotínovú terapiu klasickú aj rozšírenú.

Terapiu prevádzame  najmodernejšímnajúčinnejším biorezonančným prístrojom už viac ako 6 rokov – jej účinnosť je vďaka našej špeciálnej receptúre viac ako 90% 

Od 1.1.2020 vo vybraných dňoch aj v Bratislave  (požiadavku  uveďte pri objednávke)

Pozrite si aj našu štatistiku a skúsenosti klientov – nájdete to nižšie 

Pomocou antinikotínovej terapie sa potláča chuť na nikotín a odstránia sa  aj abstinenčné príznaky. Terapia je bezbolestná a môže ju absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.

Biorezonančným prístrojom Bicom Optima je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvencia nikotínu a dechtu. Do terapie sa použije vzorka cigarety klienta zapálená pred terapiou. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok, dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Je veľmi dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín (najlepšie čistej neperlivej vody), aby sa toxíny vyplavili z tela čo najrýchlejšie.

Úspešnosť tejto metódy je okolo 90%, čo ju zaraďuje k najúčinnejším v tejto oblasti. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Treba si však uvedomiť, že k úspešnosti je potrebné aj Vaše mentálne rozhodnutie prestať fajčiť.

Biorezonančná metóda pomáha prestať fajčiť, nakoľko potláča fyzickú závislosť na cigaretách, ale neodstráni psychické a motorické zlozvyky fajčiara (káva-cigareta) vypestované počas doby fajčenia.

Základná terapia

  • Eliminácia (odstránenie) závislosti na nikotín

Terapia trvá 35 minút.

Cena – 60€     teraz s letnou zľavou         za 40 €

Naša štatistika – túto terapiu absolvovalo celkovo 48 ľudí a úspešnosť je 71% – aktualizované 31.7.2020

Rozšírená terapia

Obsahuje špecialne programové reťazce pre väčšiu účinnosť, je to  “tajná receptúra” našej poradne

  • antistresová a harmonizačná terapia – znižuje mieru nepokoja a nervozity počas prvých týždňov
  • eliminácia (odstránenie) závislosti na nikotín a zablokovanie receptorov, ktoré majú za úlohu odovzdať informáciu do mozgu, že chýba nikotín
  • čistenie a regenerácia dýchacích ciest – rýchle vylúčenie škodlivín z pľúc a priedušiek a regenerácia tkanív

Terapia trvá 60 minút.

Cena – 70€   teraz s letnou zľavou            za 50 €

Naša štatistika – túto terapiu absolvovalo celkovo 1938 ľudí a úspešnosť až 91,5% – aktualizované 31.7.2020.

Dôležité upozornenie:   V deň terapie nepiť alkoholické nápoje!!!

 

 

 

Prečítajte si skúsenosti našich klientov

Dominika Okruhlicová – ByDomi, Nitra

Fajčila som viac ako 10 rokov a stačilo jedno sedenie. Od prvého momentu som sa cítila lepšie, nemala som žiadne „absťáky“ a už sú to viac ako 3 roky, čo som šťastná abstinentka. Stačí sa len rozhodnúť.

Nečakajte na „vhodnú“ chvíľu, prestala som keď som odišla z práce, bola na úrade, rozbiehala svoju živnosť a zároveň sme rekonštruovali byt. Bolo to obdobie stresu kedy som prestala. Dúfam, že som vás, budúcich abstinentov, povzbudila.

8.júna 2018

Tibor – Levice

Dobrý deň pani Janyíková

Hlásim sa, že stále nefajčím (už je to viac ako rok). Bol to najkrajší vianočný darček pre moju rodinu. Tí Šahančania, čo somnou boli sa držia takisto. Patrí Vám veľká vďaka. Každého k Vám budem posielať

15.3.2019

Štefan Brezanský – Trnava

Až také jednoduché to pre mňa nebolo, lebo som bol veľmi silný fajčiar. Fajčil som 2-3 krabičky denne. Skúšal som žuvačky, náplaste, hypnózu, akupunktúru aj tabletky od doktora. Potom som na internete našiel vašu metódu. Po prvej terapii som to vydržal 10 dní ale na druhú som sa aj psychicky pripravil, rozlúčil som sa s cigaretou, ako ste mi to poradili. Ďakujem za podporné sms-ky , veľmi mi pomohli v tých prvých dňoch. Kto chce prestať, podľa mňa najúčinnejšia metóda-

15.3.2019

Vladimír a Eva T.  – Šaľa

Dnes je tomu 3 mesiace  čo sme boli u Vás a nefajčíme. Boli trošku problémy so zvykmi, ale dalo sa to zvládnuť. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

11.8.2017

Peter, Nitra – Antinikotínová terapia

Prvý krát som bol v roku 2015. Nikdy som na takéto zázraky neveril, ale keď som videl, že môj kamarát, ktorý fajčil 30-40 cigariet denne, zrazu prestal, tak ma to začalo zaujímať. Prešiel až rok, kým som tomu uveril, že asi to funguje. Pekné na tom bolo, že pani ma vôbec nechcela presvedčiť o tom, že to zaberie. Podrobne mi vysvetlila, že ako to funguje, v čom vie ona pomôcť a čo je v tomto procese moja úloha. Po prvej terapii až 4 roky som nefajčil, potom prišiel rozvod a mne do cesty znovu cigareta. Po 3 mesiacoch som zistil, že sám to nedám. Terapia bola zas účinná a už pol roka nefajčím. Vrelo odporúčam každému.

Pozrite si, ako to funguje v praxi

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!