Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Antinikotínová terapia     

 

 

Využite zľavnenú cenu platnú do 10.2.2023

   

  Terapiu prevádzame najmodernejšímnajúčinnejším biorezonančným prístrojom už viac ako 8 rokov – jej účinnosť je vďaka našej špeciálnej receptúre viac ako 90%

  Pomocou antinikotínovej terapie sa potláča chuť na nikotín a odstránia sa  aj abstinenčné príznaky. Terapia je bezbolestná a môže ju absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.                                                    

  Biorezonančným prístrojom Bicom Optima je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvencia nikotínu a dechtu. Do terapie sa použije vzorka cigarety klienta zapálená pred terapiou. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok, dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Je veľmi dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín (najlepšie čistej neperlivej vody), aby sa toxíny vyplavili z tela čo najrýchlejšie.

  Úspešnosť tejto metódy je okolo 90%, čo ju zaraďuje k najúčinnejším v tejto oblasti. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Treba si však uvedomiť, že k úspešnosti je potrebné aj Vaše mentálne rozhodnutie prestať fajčiť.

  Biorezonančná metóda pomáha prestať fajčiť, nakoľko potláča fyzickú závislosť na cigaretách, ale neodstráni psychické a motorické zlozvyky fajčiara (káva-cigareta) vypestované počas doby fajčenia.

  Rozšírená terapia

  Obsahuje špecialne programové reťazce pre väčšiu účinnosť, je to  “tajná receptúra” našej poradne

  • antistresová a harmonizačná terapia – znižuje mieru nepokoja a nervozity počas prvých týždňov
  • eliminácia (odstránenie) závislosti na nikotín a zablokovanie receptorov, ktoré majú za úlohu odovzdať informáciu do mozgu, že chýba nikotín
  • čistenie a regenerácia dýchacích ciest – rýchle vylúčenie škodlivín z pľúc a priedušiek a regenerácia tkanív

  Terapia trvá 60 minút.

  Cena – 90€  teraz so zľavou   70 eur

  Naša štatistika – túto terapiu absolvovalo už viac ako 2000 ľudí a úspešnosť vyše 93%

  Základná terapia

  • eliminácia (odstránenie) závislosti na nikotín

  Terapia trvá 35 minút.

  Cena – 70€   

  Naša štatistika – túto terapiu absolvovalo celkovo 48 ľudí a úspešnosť je 71% .

  Dôležité upozornenie:   V deň terapie nepiť alkoholické nápoje!!!

  Prečítajte si skúsenosti našich klientov

  Dominika Okruhlicová – ByDomi, Nitra

  Fajčila som viac ako 10 rokov a stačilo jedno sedenie. Od prvého momentu som sa cítila lepšie, nemala som žiadne „absťáky“ a už sú to viac ako 3 roky, čo som šťastná abstinentka. Stačí sa len rozhodnúť.

  Nečakajte na „vhodnú“ chvíľu, prestala som keď som odišla z práce, bola na úrade, rozbiehala svoju živnosť a zároveň sme rekonštruovali byt. Bolo to obdobie stresu kedy som prestala. Dúfam, že som vás, budúcich abstinentov, povzbudila.

  Peter Morvay Nitra

  Na prvý pokus som 5 rokov nefajčil. Stačila jedna terapia a povzbudzujúce slová počas terapie, že to zvládnem., napriek tomu, že som fajčil 2 krabičky denne. Potom som riešil rozvod a ja som bol znovu silným fajčiarom. Teraz som už neskúšam ani náplaste ani žuvačky, ale rovno biorezonaciu a už pol roka nefajčím. Veľké ďakujem.

  Ivana M.

  Išla som to len  vyskúšať, moc som na to neverila. Pani mi všetko podrobne vysvetlila, ale na prvý pokus to nevyšlo. Dnes už viem, že nebola som na to pripravená. Teraz na druhý pokus o už vyšlo a viem, že už si nikdy nezapálim. Kto ozaj chce prestať, nečakajte. Keď to nevyjde na prvý pokus, na druhý to isto dáte.

  Anna Mária Machalová

  30.6.2020 som navštívila centrum kvôli závislosti na cigaretách. A musím povedať, že po 9 rokoch fajčenie to bol posledný deň, kedy som si zapálila.

  Ivan M

  Super, Pol roka bez cigariet. Vrelo odporúčam.

  František Tóth, Kalná nad Hronom

  Nič jednoduchšie si neviem predstaviť, aj keď som na podobné zázraky neverím. 4 mesiace nefajčím a musím uznať, mali pravdu, ozaj to funguje.

  Katarina, Šurany

  Žiadné abstinenčné príznaky, išlo to jednoducho a už 3 mesiace nefajčím a šetrím si na luxusnú dovolenku.

  Peter Hamran

  Ja som to absolvoval zo zdravotných dôvodov. Teraz s odstupom času ľutujem, že som to neabsolvoval skôr.

  Tibor – Levice

  Dobrý deň pani Janyíková

  Hlásim sa, že stále nefajčím (už je to viac ako rok). Bol to najkrajší vianočný darček pre moju rodinu. Tí Šahančania, čo somnou boli sa držia takisto. Patrí Vám veľká vďaka. Každého k Vám budem posielať

  Štefan Brezanský – Trnava

  Až také jednoduché to pre mňa nebolo, lebo som bol veľmi silný fajčiar. Fajčil som 2-3 krabičky denne. Skúšal som žuvačky, náplaste, hypnózu, akupunktúru aj tabletky od doktora. Potom som na internete našiel vašu metódu. Po prvej terapii som to vydržal 10 dní ale na druhú som sa aj psychicky pripravil, rozlúčil som sa s cigaretou, ako ste mi to poradili. Ďakujem za podporné sms-ky , veľmi mi pomohli v tých prvých dňoch. Kto chce prestať, podľa mňa najúčinnejšia metóda.

  Vladimír a Eva T.  – Šaľa

  Dnes je tomu 3 mesiace  čo sme boli u Vás a nefajčíme. Boli trošku problémy so zvykmi, ale dalo sa to zvládnuť. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

  Peter, Nitra – Antinikotínová terapia

  Prvý krát som bol v roku 2015. Nikdy som na takéto zázraky neveril, ale keď som videl, že môj kamarát, ktorý fajčil 30-40 cigariet denne, zrazu prestal, tak ma to začalo zaujímať. Prešiel až rok, kým som tomu uveril, že asi to funguje. Pekné na tom bolo, že pani ma vôbec nechcela presvedčiť o tom, že to zaberie. Podrobne mi vysvetlila, že ako to funguje, v čom vie ona pomôcť a čo je v tomto procese moja úloha. Po prvej terapii až 4 roky som nefajčil, potom prišiel rozvod a mne do cesty znovu cigareta. Po 3 mesiacoch som zistil, že sám to nedám. Terapia bola zas účinná a už pol roka nefajčím. Vrelo odporúčam každému.

   

   

                                   Pozrite si, ako to funguje v praxi

  Najnovšie články

  Adresa

  Biovital centrum s.r.o.
  Štefánikova trieda 84,
  Nitra
  Vstup zo zadnej strany!

  Otváracie hodiny

  Po – Pia - Podľa objednávky
  Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

  Kontakt

  Biovital centrum s.r.o.
  Štefánikova trieda 84,
  Nitra
  Vstup zo zadnej strany!