Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Ing. Gabriela Janyíková

Biovital centrum som založila v roku 2014 a sme špecializovanou poradňou na tráviace ťažkosti a detoxikáciu.

Zameriavame sa na hladanie príčin zdravotných ťažkostí, na ich elimináciu a reštart organizmu

Od prvej chvíle máme ku klientom individuálny prístup a každému pomáhame tam, kde najviac potrebuje.

Som presvedčená, že veľa ľudí by chcelo zdravo žiť, robiť veci správne, keby vedeli AKO. 
Mojim poslaním je naučiť ľudí robiť veci dobre, aby časom  každý mohol byť SÁM SEBE LEKÁROM

 

Neustále sa vzdelávam a zdrojom mojich vedomostí sú hlavne rôzne zahraničné školenia a kurzy.

Moji školitelia a konzultanti patria k špičke v oblasti biorezonancie, naturopatie, funkcionálnej a integratívnej medicíny.

Mojim cieľom je, aby sme Vám ukázali čo najpriamejšiu cestu do príjemného sveta menom ZDRAVIE. Táto cesta nemusí byť na začiatku jednoduchá a bez prekážok, ale spoločnými silami, vzájomnou dôverou a spoluprácou zvládneme urobiť nápravu. Každý z Vás je pre nás jedinečný a k tomu prispôsobujeme diagnostické, detoxikačné a regeneračné postupy. Neustále rozvíjame svoje vedomosti na Slovensku aj v zahraničí, aby sme pre Vás mali stále tie najúčinnejšie terapeutické postupy zo sveta biorezonancie a naturopatie.

Zdravie je to, čo si prajeme k sviatkom, pre svojich najbližších a pre seba. Všetci máme právo byť zdraví. Napriek tomu sa s niektorými chorobami narodíme, alebo ich získame spôsobom života, stresom, vekom. Hľadanie príčiny a celostného prístupu k chorobe je jedným z najdôležitejších predpokladov na vyliečenie a zároveň na to, aby sa choroba už nevrátila. Veď ako hovorí J. Dušek – NE-MOC je strata našej osobnej moci, kontroly nad svojim telom.

Poďme ju spoločne nájsť.

Moja cesta

 

Odmalička som patrila k zdravším deťom, antibiotiká som takmer nepoznala. Jediným mojim problémom boli oči, ktoré sa pomaly, ale isto zhoršovali a ako 15 ročná som mala 9 dioptrií. Celý môj problém ale o pár rokov neskôr vyriešila excimerová laserová operácia očí.

Zrazu som videla bez okuliarov a život bol krásny… až 12 rokov. Môj zrak sa rapídne zhoršoval a po troch mesiacoch som nedovidela ani na 2 metre. Začal sa kolobeh operačných zákrokov, ktorých bolo za nasledujúce 2 roky až neuveriteľných desať. Vydržalo to 6 mesiacov a zrak sa začal znovu zhoršovať a pridalo sa aj zdeformované videnie. Výsledok vyšetrení boli – degenerácia makuly, problémy so sietnicou a vysoký očný tlak.

To bol ten moment, keď som pochopila že táto cesta k uzdraveniu mojich očí nedôjde. Celá rodina začala pátrať po alternatívnych možnostiach, až sme natrafili na biorezonanciu. Vstupná diagnostika ma šokovala! Ukázalo sa obrovské zaťaženie baktériami, vírusmi, plesňami, ťažkými kovmi, zbytkami postrekov atď. Bolo to až neuveriteľné.

Začala som chodiť týždenne dvakrát na terapie, ktoré boli zamerané na oči, pečeň, obličky a hĺbkovú detoxikáciu organizmu. Po 2 mesiacoch sa zhoršenie zraku zastavilo, po ďalšom mesiaci mi namerali zlepšenie a po roku ostal len zvýšený očný tlak.

Vtedy už bol môj záujem o biorezonanciu a alternatívne postupy tak silný, že som sa rozhodla v tomto smere pracovať a pomáhať.

Najväčšie skúsenosti mám okrem ochorení očí v oblasti tráviacich ťažkostí. Tým, že som sama mala a zvládla zákernú histamínovú intoleranciu a potravinovú intoleranciu svojich blízkych, viem precítiť obmedzenia týchto zdravotných ťažkostí aj ukázať správnu cestu.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!