Histamínová intolerancia a jej liečba

Diagnostikovali vám alebo vášmu dieťaťu histamínovú intoleranciu? Máte veľké množstvo otázok, v hlave chaos a neviete kde začať?

Túžite po živote bez neustálych zdravotných problémov a obmedzení, ktoré histamínová intolerancia spôsobuje?

Túžite po tom, aby ste sa úplne z histamínovej intolerancie vyliečili a nie sa už iba navždy výrazne obmedzovali v strave a len potláčali a tlmili jej príznaky?

histamínová intolerancia

Dnes už vieme, že aj histamínová intolerancia sa dá vyliečiť!

S efektívnou a personalizovanou terapiou sa môžete z histamínovej intolerancie úplne vyliečiť a opäť získať kontrolu nad svojím zdravím.  

Moje meno je Gabriela Janyíková a som zakladateľka Biovital Centra, ktoré je špecializovanou poradňou najmä na tráviace ťažkosti a detoxikáciu. 

Zameriavame sa najmä na hľadanie príčin zdravotných ťažkostí, ich elimináciu a následne reštart organizmu.

Rozumieme výzvam spojených s histamínovou intoleranciou a sme pripravení aj vám poskytnúť podporu na ceste k uzdraveniu! 

Naša odborná pomoc vám umožní nielen prekonať histamínovú intoleranciu, ale opäť získať kontrolu nad svojím zdravím. 

Pochopíte, čo vám ju spôsobilo a stanete sa SÁM SEBE LEKÁROM, aby ste už nikdy histamínovú intoleranciu nemuseli vo vašom živote riešiť.

liečba histamínovej intolerancie

Ako vám vieme pomôcť?

Pomocou biorezonančnej techniky ( používame medicínsky certifikované biorezonančné prístroje Sensitív Imago 530 a BICOM OPTIMA) zistíme príčinu vzniknutých zápalov, ktoré sú aj spúšťačmi histamínovej intolerancie. 🔍

Navrhneme postup regenerácie nielen tenkého čreva, ale celého tráviaceho traktu (v prípade potreby aj celého organizmu). 🌱

Nastavíme eliminačnú diétu na prechodné obdobie, ktorá bude presne zohľadňovať vaše zistené spúšťače histamínovej intolerancie. Preto už nebudete musieť viac držať univerzálnu eliminačnú diétu a výrazne a dlhodobo sa v strave obmedzovať. 🍽️

Poskytneme vám nielen podporu, ale aj prístup k vzdelávacím videám a materiálom, aby ste mohli lepšie porozumieť svojej intolerancii a naučiť sa poznať svoje telo a získať kontrolu nad svojím zdravím. 📚

Jediná komplexná terapia, ktorá vedie nielen k vyliečeniu sa z histamínovej intolerancie, ale aj k zabráneniu jej návratu, a to udržaním si optimálneho zdravotného stavu.

Aká je cena za túto komplexnú terapiu?

149 EUR  

Teraz len za 129 EUR

Skutočná hodnota tejto terapie je však oveľa vyššia! Za cenu 129 EUR teraz získate:

🌟 Komplexné vstupné biorezonančné meranie

🔬 Analýzu živej kvapky krvi

🍽 Testovanie potravinovej intolerancie na 50 potravín

💊 Meranie hladiny vitamínov, minerálov a stopových prvkov

📝 Vypracovanie písomnej správy

🌿 Odporúčaný postup detoxikácie, eliminačnej diéty a regenerácie organizmu

📞 Jedna následná konzultácia do 15 minút (osobná, telefonická, email)

Prístup do online knižnice

Nakoľko nám záleží na to, aby ste aj porozumeli svojmu telu a jednotlivým príznakom,  aby ste sa naučili zdravo žiť a stali sa SÁM SEBE LEKÁROM,  ako bonus k terapii od nás získate exkluzívny prístup do online knižnice, kde nájdete rôzne videá, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo spôsobilo u vás vznik histamínovej intolerancie a pomôžu vám získať informácie,  ako predchádzať v budúcnosti tomu, aby sa u vás histamínová intolerancia opäť vyvinula. 

 

knižnica-histamínová-intolerancia-terapia

Možno si teraz hovoríte, že prečo by vám mala takáto terapia pomôcť, keď lekári tvrdia, že histamínovú intoleranciu môžete dostať pod kontrolu len obmedzením vysokohistamínových potravín a užívaním DAO enzýmu?

Užívanie len DAO enzýmu a vyradenie vysokohistamínových potravín, čí prísna eliminančná diéta, totiž nerieši príčiny, ktoré u vás histamínovú intoleranciu spôsobili. LEN POTLÁČA PRÍZNAKY.

V rámci terapie v BIOVITAL CENTRE nedochádza  len k potláčaniu príznakov, ale k zisteniu ich príčin a ich efektívnemu riešeniu. 🌱

Takto ucelenú a komlexnú liečbu histamínovej intolerancie nikde inde nanájdete!

Rezervujte si termín  na komplexnú terapiu zameranú na liečbu histamínovej intolerancie práve teraz.

Táto komplexná terapia vám môže úplne zmeniť váš život a trvalo zlepšiť váš zdravotný stav čí kvalitu vášho života, tak jej rezerváciu určite neodkladajte

>> Komplexná terapia zameraná na liečbu histamínovej intolerancie <<

Teraz za mimoriadne výhodnú cenu len za 149 EUR 129 EUR

 

Pokiaľ chcete začať svoju cestu k lepšiemu zdraviu a zistiť viac o našej terapii, rezervujte si IHNEĎ konzultáciu objednaním sa na terapiu telefonicky, emailom alebo prostredníctvom objednávkového formulára.

Objednať sa môžete telefonicky, emailom alebo prostrednítctvom objednávkového formulára.

Objednávkový formulár

Na emaily odpovedáme do 3 pracovných dní. 

Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Návrat hore