Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 od spoločnosti Zapper Technology, je presný a spoľahlivý prístroj, ktorý dosahuje úplné zničenie patogénov (baktérie, plesne, parazity, vírusy). Pracuje vo frekvenčnom rozsahu od 1Hz do 900 kHz a patrí mu prvé miesto na svete.

Využíva princíp bezkontaktného prenosu frekvencií podľa poznatkov a mnohoročnej praxe zakladateľa a priekopníka selektívneho ničenia mikroorganizmov – Dr. Royala Raymonda Rifa.

Plazmový generátor RZP 14

Ako funguje plazmový generátor?

Rife pozoroval, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii, ožaroval patogény týmito frekvenciami pomocou plazmového žiariča a pozoroval pod mikroskopom ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umrú.

Frekvencie, vysielané týmto prístrojom, prenikajú do hlbky celého tela.

Pred plazmovaním sú najprv patogény testované pomocou biorezonančného prístroja Bicom optima  príp. Sensitiv Imago 530.

V prípade, že má klient k dispozícii výsledky lekárskych testov, nie je potrebné  meranie pomocou biorezonančného prístroja. Ak má klient väčšie množstvo patogénov (hlavne parazity), je veľký predpoklad, že rovnaké problémy budú mať aj ostatní členovia rodiny, príp. partner. V takom prípade sa odporúča plazmovanie celej rodiny.

Väčšinou nie je potrebné “plazmovanie” opakovať, iba u vážnejších prípadov a u klientov, ktorým bolo namerané extrémne veľké množstvo patogénov. Po terapii je potrebné podporiť detoxikačnú schopnosť vylučovacích orgánov, aby organizmus vzniknutý metabolický odpad (umreté patogény) rýchlo  vylúčil.

Po „plazmovaní“ sa odporúča detoxikácia, zvýšený príjem tekutín, užívanie probiotík a alkalizácia organizmu.


Príprava na diagnostiku

V deň terapie nekonzumovať alkoholické nápoje.

Terapia plazmovým generátorom nie je vhodná pre ľudí s epilepsiou, kardiostimulátorom a pre tehotné ženy. Pre ostatných je bezpečná a bezbolestná.

Terapia je vhodná aj pre deti.

Po terapii plazmovým generátorom odporúčame detoxikáciu, pitný režim, alkalizáciu organizmu a posilnenie imunitného systému.

Návrat hore