Sensitiv Imago 530

Sensitív Imago 530 je najmodernejšie a najpresnejšie diagnostické zariadenie, slúžiace na komplexné testovanie ľudského organizmu.

Súčasťou zariadenia je špičkový software „Lifestream“, ktorý je výsledkom dlhoročných laboratórnych výskumov najlepších odborníkov  z celého sveta. Vďaka tomu vieme rýchlo, presne a bezbolestne odhaliť aj skryté príčiny chorôb a zdravotných ťažkostí.

Tento prístroj  je certifikovaný podľa Prílohy II Direktivy 93/42/EEC, ako Medical Device Class IIA .

Sensitív Imago 530

Jeho presnosť dosahuje až 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestížne ocenenie ZLATÚ MEDAILU za najlepší medicínsky diagnostický prístroj v roku 2009 v Plovdive na medzinárodnej technickej konferencii.

Na vývoji prístroja  sa podieľalo USA, Rusko a Japonsko. Tento prístroj bol pôvodne určený iba pre kozmonautov a vojenské účely. Až Holding Alfa – Med začal biorezonanciu využívať výhradne k medicínskym účelom.

Sensitiv Imago nie je možné porovnávať s prístrojmi ako je Oberon, Metatron, alebo Diacom. Za kvalitný prístroj je možné považovať iba Bicom, ktorý pracuje na princípe akupunktúrnych bodov v každom meridiáne a meranie na ňom si vyžaduje skúseného terapeuta.

Diagnostické možnosti

Biorezonančná diagnostika nám umožňuje zistiť

 

  • stav a zaťaženie jednotlivých orgánov aj s číselným vyjadrením sily zaťaženia (pri kontrolných diagnostikách možnosť porovnania s pôvodným stavom)
  • existujúce ochorenia (aj v počiatočnom štádiu, keď sa ešte neprejavia fyzické príznaky ochorenia)
  • prítomnosť patogénov v organizme – baktérie, vírusy, plesne, parazity
  • alergiu na – peľ, potraviny, srsť zvierat
  • potravinovú intoleranciu
  • geopatogénnu záťaž záťaž elektrosmogom – počítač, mobilný telefón, vysoké napätie
  • chemickú a toxickú záťaž organizmu – ťažké kovy, herbicidy, fungicídy, pesticídy

Príprava na diagnostiku

Meranie nie je vhodné pre ľudí s epilepsiou a kardiostimulátorom a tehotné ženy.

Pre ostatných je táto metóda maximálne presná, bezpečná a bezbolestná. Na meraní sa môžu zúčastniť aj deti (veková hranica nie je určená, ale odporúča sa pri malých a živších deťoch konzultovať vopred podrobný priebeh merania).

Pred meraním sa odporúča dve hodiny nejesť, nepiť kávu a alkohol. Je vhodné piť iba čistú vodu, prípadne nesladený čaj.

Počas vyšetrenia sa nesmú na tele klienta nachádzať žiadne kovy – náušnice, retiazky, hodinky, náramky, piercingy, opasok atď. a musia byť vypnuté mobilné telefóny.

Návrat hore