Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany!
janyikova@biovitalcentrum.sk
Tel: 0911 700 710

Ako vieme pomôcť?

Ak Vám alebo Vášmu dieťaťu zistili histamínovú intoleranciu máte 2 možnosti

 

Prvá možnosť:

Začnete s eliminačnou diétou, čaká Vás viac mesačná konzumácia nízkohistamínových, stále budete v strese – toto mi ublíži – neublíži, budete skúšať zázračné „lieky a metódy“ a po mesiacoch zistite, že v skutočnosti sa nič nezmenilo. Ako moji klienti hovorievajú, „ani som sa dobre nenajedol“

Druhá možnosť:

Objednáte sa k nám na vstupné meranie spojené s konzultáciou výsledkov merania, zistime čo sa v tráviacom trakte pokazilo a dáme návrh na nápravu. Z viacročných skúseností vieme, že tých dôvodov môže byť viac:

  • Problém s trávením v prvej fáze v žalúdku – zápal, nedostatočné množstvo kyseliny, nedostatočné množstvo tráviacich enzýmov, narušená mikroflóra žalúdka, premnožené patogény. Keď už zlyháva proces v prvej fáze, tak tenké črevo dostane zlú vstupnú surovinu a poškodzuje to črevo
  • Nedostatočný prísun žlčových kyselín a pankreatických enzýmov
  • Zápal v tenkom alebo v hrubom čreve
  • Priepustné črevo
  • Iná potravinová alergia alebo intolerancia
  • Iné formy alergie (peľová, kontaktná, slnko, chlad, plesne) alebo dlhodobé užívanie liekov na alergiu
  • premnožené patogény v črevách a v pečeni (baktérie, kvasinky, plesne , parazity)

 

Tak čo? Idete pátrať aj Vy po príčine, prečo máte zvýšené hodnoty histamínu v krvi alebo zníženú aktivitu DAO enzýmu? Alebo sa budete trápiť s eliminačnou diétou, trpieť, keď to trošku preženiete a k tomu ešte kupovať drahý enzým DAOSIN? Nenechajte sa odbiť! Hľadajte, zisťujte, pátrajte – ide o Vás, o Vaše zdravie, o Vašu kvalitu života. 

V našej poradni pomocou biorezonančnej diagnostiky (používame medicínsky certifikované biorezonančné prístroje Sensitív Imago 530 a BICOM OPTIMA) zistíme príčinu vzniknutých zápalov, navrhneme postup regenerácie nielen tenkého čreva, ale celého tráviaceho traktu (v prípade potreby aj celého organizmu) a eliminačnú diétu na prechodné obdobie.

Regenerácia tráviaceho traktu potrvá 3-6 mesiacov, ale značné zlepšenie zdravotného stavu naši klienti pociťujú veľmi často už po týždni.

 

Čím skôr sa do toho pustíte, tým väčšia šanca na nápravu všetkého pokazeného.

Celý regeneračný proces závisí od toho v akom stave je Váš tráviaci trakt je a ako rýchlo viete zmeniť terajšie návyky, ktoré Vás do daného stavu dostali. Počas doby regenerácie budeme v kontakte, naučíme Vás ako vnímať signály teľa ako telu neublížiť a ako byť sám sebe lekárom.

Isté je jedno – že ani táto choroba nie je na veky

V prípade, že máte akútne prejavy a nevieme Vám dať rýchlo termín v našej poradni zdravia nájdete informácie ako zmierniť akútne prejavy.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!