Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Sensitiv Imago 530

Sensitív Imago 530 je najmodernejšie a najpresnejšie diagnostické zariadenie, slúžiace na komplexné testovanie ľudského organizmu. Súčasťou zariadenia je špičkový software „Lifestream“, ktorý je výsledkom dlhoročných laboratórnych výskumov najlepších odborníkov  z celého sveta. Vďaka tomu vieme rýchlo, presne a bezbolestne odhaliť aj skryté príčiny chorôb a zdravotných ťažkostí.

Tento prístroj  je certifikovaný podľa Prílohy II Direktivy 93/42/EEC, ako Medical Device Class IIA (od roku 2013 všetky Medical Device Class I stratili možnosť byť použité v zdravotníctve).

Jeho presnosť dosahuje až 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestížne ocenenie ZLATÚ MEDAILU za najlepší medicínsky diagnostický prístroj v roku 2009 v Plovdive na medzinárodnej technickej konferencii.

Na vývoji prístroja  sa podieľalo USA, Rusko a Japonsko. Tento prístroj bol pôvodne určený iba pre kozmonautov a vojenské účely. Až Holding Alfa – Med začal biorezonanciu využívať výhradne k medicínskym účelom.

Sensitiv Imago nie je možné porovnávať s prístrojmi ako je Oberon, Metatron, alebo Diacom. Za kvalitný prístroj je možné považovať iba Bicom, ktorý pracuje na princípe akupunktúrnych bodov v každom meridiáne a meranie na ňom si vyžaduje skúseného terapeuta.

Tu sa môžete pozrieť na vnútornosti prístrojov tváriacich sa ako biorezonancia a pochopíte, že väčšina týchto krabičiek sú falzifikáty. Kliknite pre viac informácií

Diagnostické možnosti

Biorezonančná diagnostika nám umožňuje zistiť

  • stav a zaťaženie jednotlivých orgánov aj s číselným vyjadrením sily zaťaženia (pri kontrolných diagnostikách možnosť porovnania s pôvodným stavom)
  • existujúce ochorenia (aj v počiatočnom štádiu, keď sa ešte neprejavia fyzické príznaky ochorenia)
  • prítomnosť patogénov v organizme – baktérie, vírusy, plesne, parazity
  • alergiu na – peľ, potraviny, srsť zvierat
  • potravinovú intoleranciu
  • geopatogénnu záťaž záťaž elektrosmogom – počítač, mobilný telefón, vysoké napätie
  • chemickú a toxickú záťaž organizmu – ťažké kovy, herbicidy, fungicídy, pesticídy

Príprava na diagnostiku

Meranie nie je vhodné pre ľudí s epilepsiou a kardiostimulátorom a tehotné ženy.

Pre ostatných je táto metóda maximálne presná, bezpečná a bezbolestná. Na meraní sa môžu zúčastniť aj deti (veková hranica nie je určená, ale odporúča sa pri malých a živších deťoch konzultovať vopred podrobný priebeh merania).

Pred meraním sa odporúča dve hodiny nejesť, nepiť kávu a alkohol. Je vhodné piť iba čistú vodu, prípadne nesladený čaj.

Počas vyšetrenia sa nesmú na tele klienta nachádzať žiadne kovy – náušnice, retiazky, hodinky, náramky, piercingy, opasok atď a musia byť vypnuté mobilné telefóny.

Ďalšie prístroje

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!