Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Chudnutie a detoxikácia

Dve večné témy, ktoré sme spojili do jedného.

Štatistiky ukazujú, že čím je Slovák starší, tým aj ťažší. Viac ako 1,5 milióna Slovákov, teda takmer dve tretiny dospelej populácie, má problém sa nadváhou či dokonca obezitou. Táto civilizačná choroba prináša vážne zdravotné dôsledky v podobe ochorení, akými sú cukrovka , stukovatenie pečene, kardiovaskularne, autoimunitné či nádorové diagnózy.

Obezita, nadmerné hromadenie tuku v organizme, je zložité komplexné ochorenie. Nie je len problémom čisto životného štýlu, ale aj ďalších súvislostí vychádzajúcich  z nášho nezdravého životného prostredia, genetických, hormonálnych a iných faktorov. Často vidíme, že telo ukladá do tukových buniek toxické látky, aby odbremenilo od odpadu naše orgány, výsledkom čoho je nadmerné priberania.

Preto v poslednej dobe nefungujú rôzne diéty, lebo skutočným problémom je zanesenie organizmu škodlivinami

Máme pre Vás jedinečnú metóda detoxikáciu, ktorá má úžasný  vedlajší účinok – chudnutie

Zistite  výhody nášho jedinečnáho redukčného programu

 

„ Vysnívaná postava za 100 dní “ 

REG-ENOR

nová detoxikačno – redukčná kúra

Čo je REG-ENOR a ako to funguje?

REG-ENOR je patentovaný výživový doplnok s ochrannou známkou. Vyvinul ho maďarský prírodný liečiteľ, reflexológ Sigfrid Szabó. Na trhu je vyše 10 rokov a za ten čas dostal rôzne ocenenia, ale pre vynálezcu dodnes najväčším ocenením sú pozitívne životné príbehy po absolvovaní kúry.

Je to špeciálne upravený srvátkový nápoj s vysokým obsahom poly- a oligopeptidov, obohatený o výťažok z grapefruitových jadierok a vitamín C. V skutočnosti ide o detoxikačnú kúru, ktorá má jeden úžasný vedlajší účinok  = chudnutie

Trošku teórie, že prečo priberáme a ako v tom vie Reg-enor pomôcť.

Keď naše detoxikačné orgány (pečeň, obličky a lymfatický systém) nestíhajú z organizmu odvádzať toxické látky – škodliviny ( postreky, umelé hnojivá, éčka, ťažké kovy, lieky) tak organizmus to začne ukladať do orgánov, svalov, medzibunkového tkaniva, ale aj do tukových buniek. Tým pádom sa tukové bunky zväčšia a my sa zaokrúhlime.

Vo väčšine prípadov sa zaťaží tráviaci trakt, objavia sa rôzne zdravotné ťažkosti, ako nafukovanie, bolesti brucha a žalúdka, alergia a intolerancia potravín, histamínová intolerancia a v neposlednom rade spomalenie metabolizmu. Neskôr sa objavia choroby pohybového aparátu – reuma, bolesti klbov a chrbtice, problémy so štítnou žľazou, rôzne autoimunitné ochorenia, vysoký krvný tlak, bolesti žlčníka a žlčníkové kamene, cukrovka, depresia, únava, kožné problémy a rôzne iné.

Reg-enor nie je žiadný zázrak, ale spolu s reformou jedálníčka podporí vyčistenie organizmu od škodlivých toxických látok prirodzeným spôsobom a naštartuje prirodzené regeneračné procesy organizmu.

Náš stvoriteľ nám dal 3 veľmi dôležité orgány na čistenie teľa a ich kapacitu treba plne využiť.

Detoxikácia cez pečeň – Reg-enor uvoľňuje toxíny z orgánov, medzibunkového tkaniva a tukových buniek, následne prinúti pečeň k väčšej tvorbe žlče ( pečeň vyfiltruje z krvi toxíny, ale z pečene je len jedna cesta von a to je spolu so žlčou. Keď odtečie veľké množstvo žlče, odíde z teľa veľa škodlivín. Keď ale odtok žlče je blokovaný, tak toxíny ostanú v pečeni a postupne sa spomalí metabolizmus, a metabolické odpady sa ukladajú v tele. Na to, aby odtok žlče bol priebežne zabezpečený, potrebujeme prísun dostatočného množstva tukov, najlepšie živočíšnych (kačacia, husacia, bravčová, ghí maslo).

Žlč má okrem iného za úlohu zneutraizovať zvyškovú žalúdočnú kyselinu a upratovať v črevách, čím sa prirodzenou cestou zabezpečí zdravá črevná mikroflóra (candidy, plesne a patogénne baktérie nebudú mať šancu prežiť v našich črevách).

Detoxikácia cez obličky – 3 až 4 dcl čistej nesýtenej vody na každých 10 kíl ( pre efektívnejší účinok odporúčame vodu čistenú cez reverznú osmózu, lebo len voda s nízkou mineralizáciou ma dobrú detoxikačnú kapacitu).

Detoxikácia cez lymfatický systém – pohyb – primerane k hmotnosti a stavu pohybového aparátu. Funguje to aj bez fyzickej aktivity, ale s aktivitou to ide rýchlejšie. Lymfatický systém vieme podporiť aj rýchlou chôdzou na čerstvom vzduchu, infrasaunou, lymfomasážmi.Počas vylučovania toxických látok z organizmu môže dôjsť dočasne k zmene vo vylučovaní (zakalený a zapáchajúci moč, kyslý pot, zmena farby stolice, často aj zapáchajúca, krátkodobé bolesti hlavy a klbov, zahlienenie). Počas kúry budú postupne ubúdať naše zdravotné ťažkosti ako aj naše nadbytočné kilečká.

Je to úžasná kúra, pri ktorej je hladovanie vylúčené a pri dodržaní pokynov kilá ubúdajú v priemere 1 kg/týždeň. Základná kúra trvá 3-4 mesiace, v prípade vážnejších zdravotných problémov alebo väčšej nadváhy dlhšie. Dlžka kúry nie je limitovaná.

Obrovská výhoda tejto detoxikačno redukčnej kúry je, že vyčistia sa všetky vrstvy pokožky, tým sa vráti pokožke elasticita a ani v prípade väčšieho úbytku ani v zrelšom veku nezostane pokožka ovisnutá

V ojedinelých prípadoch , hlavne pri vážnejších alebo viacerých zdravotných problémoch sa nemusí naštartovať ihneď chudnutie, ale sa najprv opraví všetko pokazené a až potom sa začne teľo zbavovať nadbytočných kíl. Ak takýto stav nastane , naši odborný konzultanti ochotne pomôžu. Odporúčam konzultovať raz týždenne priebeh detoxikácie s Vašim konzultantom.

Recepty, užitočné informácie a skúsenosti iných nájdete na facebooku v našej podpornej skupine:

Biovital centrum – chudnite s nami

Využite výhody nášho jedinečnáho redukčného programu

„ Vysnívaná postava za 100 dní “

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!