Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Odstránenie patogénov

Tým, že nežijeme v sterilnom prostredí, patogény (baktérie, vírusy, plesne, parazity) sú všade okolo nás a časť z nich nachádza vhodné prostredie pre život aj priamo v našom organizme. Bez nich by bol náš život nepredstaviteľný. Všetky časti nášho tela, ktoré sú v kontakte s vonkajším svetom, sú pokryté mikrobiálnou flórou. Úlohou mikrobiálnej flóry je chrániť nás, aby sa do tela nedostalo väčšie množstvo patogénov a nenarušilo tým naše vnútorné prostredie. Ak je naša imunita v poriadku, vie nás pomocou mikroflóry pred vonkajšími útokmi ochrániť. Problém nastane vtedy, keď je náš imunitný systém z rôznych dôvodov preťažený a nezvláda v dostatočnej miere zabezpečiť odolnosť nášho organizmu. Vtedy sa patogény začnú postupne rozmnožovať. Ak im navyše ešte zabezpečíme vhodné, prekyslené prostredie a dostatok chutnej stravy, určite sa ich ľahko nezbavíme.

Ak sa náš organizmus nedokáže účinne brániť, je potrebné pomôcť mu inými, čo najviac prirodzenými, prírodnými spôsobmi.

Klasická medicína rieši vzniknuté problémy liekmi, ktoré – hlavne pri chronických problémoch, z dlhodobého hľadiska spôsobia viac škody ako úžitku. Antibiotiká, ktoré konzumujeme v nadmernom množstve, (často aj neopodstatnene), ničia črevnú mikroflóru, ktorá znamená 70% našej imunity a ocitneme sa v začarovanom kruhu.

V našej poradni sa riadime postupom:

Odstrániť – ochrániť – obnoviť

Odstránenie zabezpečujeme biorezonančnými frekvenčnými terapiami pomocou plazmového generátora alebo prístrojom Bicom optima. Ďalšou možnosťou je použiť prírodné antibiotiká, antvirotiká, antiparazitiká atď. Všetky používané preparáty sú na bylinnej báze a zabezpečujeme ich pre našich klientov s výraznými zľavami.

Ochrániť – na vyriešenie zdravotných ťažkostí nestačí likvidácia patogénov. Ďalšími postupmi potrebujeme organizmus ochrániť od reinfekcie, čo znamená posilniť náš imunitný systém natoľko, že nás bude zvládať chrániť sám.

Obnoviť – znamená regeneráciu buniek, orgánov a tkanív, ktoré sa poškodili dlhodobým pôsobením patogénov. Je to veľmi dôležitý krok v prípade, keď riešime chronické zápaly.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!