Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Eva, Trenčín

Kúru som začala 16.2.2018 s 10 dňovým čistiacim programom hrubého čreva. Až potom som sa pustila do Regenoru. Na začiatku sa mi to zdalo dosť ťažké a obmedzujúce kvôli zakázaným potravinám, ako ovocie, mliečne výrobky, sladkosti. Po čase som si zvykla na iné jedlá a vôbec mi zakázané nechýbali. Strašne veľa diét mám za sebou, ale s touto sa mi podarilo schudnúť za 4 mesiace 14 kíl , tlak a cukor sa mi dostali do normy.

Jozef, Štúrovo

Mal som nadváhu 20 kg a problémy s kĺbami, keď som začal užívať Reg-enor. Na kĺby som sa liečil dávnejšie, ale bolesti ešte pretrvávali. Od začatia kúry Regenor uplynuli dva mesiace. Po dvoch týždňoch sa začalo objavovať chudnutie a zdravotné problémy ubúdali. Teraz sa cítim dobre, kĺby nebolia, schudol som už 10 kíl, ale mám vytýčený cieľ schudnúť ďalších 10 kíl. Už cítim, že sa mi to podarí bez ťažkostí a hlavne preto, lebo kúru robí aj manželka, ktorá je tiež veľmi spokojná a vieme sa vzájomne podporovať. Je to skutočne dobrá vec.

Z Helenky sa stala kočka

Začiatok bol ťažký, lebo 4 mesiace sa nič nedialo a nezmizlo ani len pol kila. Teraz to už viem, že Regenor najprv liečí a potom sa spustí chudnutie. Už som bola nešťastná a chcela som celé ukončiť, ale našťastie som počúvala moju poradkyňu a „bojovala“ som ďalej. Zrazu sa to spustilo a za ďalšie 4 mesiace som schudla 25 kíl. Počas kúry zmizli všetky moje choroby, neužívam lieky a som nesmierne šťastná. Regenor dal do poriadku nielen moje telo ale aj moju dušu. Každému viem len odporučiť a som nesmierne šťastná.

Angela

Chcela by som Vás naštartovať a motivovať so svojim príbehom. Každý to dokáže ak je vytrvalý a nikdy, ale nikdy to nevzdávaj ? Bolo to jednoduché dosiahnuť pýtajú sa v mojom okolí ? Moja odpoveď je ÁNO. Najlepšie rozhodnutie v mojom živote bolo, že som si vybrala túto cestu splniť si môj sen. Bol to 5,5 mesačný proces a schudla som takmer 30 kíl. Pred 2 mesiacmi som prestala užívať túto zázračnú tekutinu, a odvtedy sa mi podarilo zhodiť ešte pár kilogramov, ale už bez zámeru. Pre mňa to nebolo len chudnutie, ale tvorba úplne iného spôsobu života, ktorý neustále zdokonaľujem a snažím sa robiť všetko čo najlepšie.

Čo všetko som dostala od Regenoru? Nielen nový výzor, ale aj šťastný a zdravý život a v neposlednom rade sebavedomie.

Ktokoľvek môže uspieť, všetko je možné, nič nestratíte (max. staré oblečenie).

Alžbeta M.

Teraz sa už priznám, že na začiatku kúry som vážila 114 kg. Celé to začalo s obyčajnou preventívnou prehliadkou u obvodného lekára. Mala som 43 rokov a zrazu strašný výsledok , tlak 170, cukor 9,8 a cholesterol tiež cez 9. Doktor mi začal predpisovať lieky na moje zdravotné problémy, ktoré sa len množili a množili. Zrazu som mala 20 druhov liekov a vôbec som sa necítila zdravo. Začalo som študovať alternatívne metódy, hľadala som riešenie na svoje zdravotné problémy. Vtedy ma kamarátka zavolala na jednu prednášku, kde som spoznala Regenor kúru. Veľmi sa mi to páčilo, veď jedlá z tradičnej kuchyne a medzi povolenými jedlami boli oškvarky, klobáska, slaninka, vajíčka a nezakázali ani chlieb. Doteraz všetky mastné som musela vyradiť z jedálníčka, tak som sa na kúru celkom aj tešila. Hneď ďalší deň spolu aj s mužom sme začali kúru. Manžel mal tiež zopár „neliečiteľných chorôb“, ako alergia, chronický zápal ďasna, ochorenie pohybovej sústavy, únava, tráviace ťažkosti a iné. On mal vtedy 90 kíl.

Napriek tomu, že na raňajky som jedla 7-8 kusov toastového chleba nahrubo natretou oškvarkovou pomazánkou , som schudla za 2 mesiace 15 kíl. Vtedy sa už začala zmenšovať chuť do jedla a po 3 mesiacoch na kontrole tlak 150, cukor a cholesterol 6. Po štyroch mesiacoch a po 25 kg som začala chodiť do fitka, kde som kvôli bolestiam klbov už dlho nechodila. Po 7 mesiacoch som mala úbytok na váhe 40 kíl, tlak, cukor a cholesterol v norme. Stratila som nielen kilá, ale aj všetky lieky.

Muž sa tiež zbavil všetkých zdravotných problémov a chudnutie sa zastabilizovalo medzi 68-70 kg

Ozaj každému len odporúčať viem, nehladujete, samozrejme to sladké neraz lákalo, ale vydržala som.

Cítim sa zdravo a plná energie.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!