Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Iveta Tóthová, Trenčín - Histamínová tolerancia

Objednala som sa kvôli tráviacim problémom, už som mala dlhotrvajúcu hnačku a trvalo na to nič nepomohlo trvalo, mala som len krátkodobé zlepšenia. Vstupná konzultácia prebehla podľa mojich predstáv, všetko som mala podrobne vysvetlené. Bolo cítiť, že klient je na prvom mieste. Napriek tomu zistenia a následné odporúčania sa mi moc nepáčili. Dostala som správu čo spôsobuje moje zdravotné ťažkosti, ktoré potraviny vynechať a odporučila mi pani Janíková dať si spraviť test na histamínovú intoleranciu. Tie preparáty čo som na jej odporúčanie kúpila, mi zabezpečili veľmi rýchlo  úľavu a na ďalšie povinnosti  som vcelku pozabudla. Ako ubúdali moje kvapky, tak pribúdali moje zdravotné ťažkosti. Rýchlo som sa objednala na test a s výsledkom som išla späť. Začala som konzumovať nízkohistamínové potraviny a dodržala som všetky odporúčania na terapiu aj doplnky. Po dvoch mesiacoch som v menších množstvách jedla všetko, ale pri kontrole sa ešte ukázal  malý zápal v črevách, tak som ešte dodržiavala môj nový jedálníček s menšími obmedzeniami. Pri ďalšej kontrole už bolo trávenie v poriadku, mohla som jesť všetko ale veľa nových návykov som si ponechala. Teraz chodím len raz za pol roka na kontrolu a teším sa, že som zdravá.

Vierka, Trenčín - Celiakia

Na biorezonanciu ma nahovorila susedka, lebo som mala silný dusivý kašel a antibiotiká moc nepomáhali. Keď mám pravdu povedať moc som na to neverila, ale jej to pomohlo tak dobre vyskúšam. Pani Gabika bola veľmi príjemná, všetko mi vysvetlila, ale v hlave som mala obrovský chaos, veď informácie prichádzali rýchlosťou 10 noviniek za minútu. Z celého som si zapamätala že mám pľúcne chlamýdie a zlatého stafylokoka. Ešte že som mala ostatné veci v písomnej správe. Kašel začal ustupovať po prvej terapii, ale nakoniec boli potrebné tri. Počas liečby sme prebrali aj moju celiakiu, ktorú mám od 2002 a odvtedy jem len bezlepkové. Na rovinu povedala, že bude to trvať dlho možno rok aj viac. Dohodli sme sa že po desiatich terapiach uvidíme. Po desiatich terapiách sa neudialo nič. Jej prístroj ukazoval mierne zlepšenie, ale po konzumácii obyčajného chleba krče, hnačka, migréna, to isté ako predtým. Dlho som rozmýšľala či pokračovať alebo nie, nakoniec som sa rozhodla, že tento rok nepôjdem na dovolenku a tie peniaze investujem do zdravia. Dnes sa teším, že som v tom pokračovala. Po roku mám za sebou možno 35 až 40 terapií už to ani nepočítam, ale hlavné je, že už môžem jesť normálny chlieb. Zatiaľ len v malom množstve pre chuť, jeden rohlík alebo pol krajca chlebíka 1-2 krát týždenne, ale už som ochutnala pizu, špagety, parené buchty aj lángoš. Viem, že už nikdy nebudem jesť toľko pšenice ako pred chorobou, už by som nejedla aj keby môžem, viem že je to nezdravé. Hlavne že v reštaurácii , na oslavách nemusím sledovať či to obsahuje stopy lepku alebo nie a nie som iná ako ostatní. V liečbe pokračujem, ale už máme pomalšie tempo, tak raz za 2-3 týždne. Počas liečby sme vyriešili aj myóm na maternici a bradavice na ruke. To ale už bolo len čerešničkou na torte. Biorezonanciu odporúčam každému, aj ako prevenciu, veď keď sa nič nenájde môžeme si vydýchnuť.

Petra - Histamínová tolerancia

Dobry den teta,
Vysadenie tých potravin čo ste mi vytestovali pomohlo, odvtedy nemám bolesti. Včera som bola pre výsledky u alergolgičky a vyšlo to isté len tam bravčove mäso netestovali.

Táňa, Piešťany - Borélie

Po troch rokoch sú borélie konečne minulosťou. Cítim sa dobre , som plná energie a hlavne nič ma nebolí. Stokrát ďakujem.

Iveta - Gynekologické problémy / Peter - Alkohol, Levice

Ja som chodila na biorezonanciu s gynekologickými problémami. Časté výtoky, dookola, lieky , chvíľku dobre a zas premnožená kandida. Na biorezonancii mi pani vysvetlila, že čo všetko premnoženie kandidy ovplyvňuje. Začali sme detoxikáciou a odkyslením organizmu, úpravou stravy (vylúčila mi všetko čo mám rada a dovolila len zdravé ale nechutné jedlá J) až potom boli terapie na kandidu. Veľmi sa mi páčil prístup, že nielen problém riešila ale myslel aj na to, aby som to nedostala o pár mesiacov znovu. Keď mi vysvetlila, že za gynekologickými problémami po psychickej stránke môže byť problém v partnerskom vzťahu, ktorý nedokážem riešiť a veľmi ma trápi. Tak som jej vyrozprávala môj problém, že muž dlhé roky pije a sme spolu kvôli deťom. O pár týždňov už sedel aj môj manžel na terapiách. Pani Gabika mu sľúbila, že keď po ukončení terapií aspoň pol roka nebude piť všetky peniaze mu vráti ako odmenu. Počas terapii s ním riešila aj psychické blokády, traumy z detstva a ďalšie. Dnes mám doma muža, ktorý už 8 mesiacov nepije, teším sa z toho aj ja a hlavne deti. Sľúbenú odmenu manžel nezobral teší sa z toho že to dokázal.

Eva, Levice - Depresia

Lieky na depresiu som užívala viac ako 5 rokov, od úmrtia mojej dcéry. Na inernete som čítala o bachových esenciách a išla som to vyskúšať. Už po prvej harmonizačnej terapii mi bolo dobre, bola som taká kľudná a uvoľnená. Potom pani Gabika urobila aj kompletnú analýzu môjho stavu a začala riešiť nielen moju hlavu, ale celé teľo. Keď už videla že som na tom lepšie povedala že by bolo dobré povedať mojej psychiatričke, že chcem byť bez liekov. Moja pani doktorka bola veľmi ústretová a pomaličky mi znižovala dávku liekov. Teraz po roku som bez liekov, cítim sa dobre. Pani Gabika sa starala nielen o teľo ale aj o moju dušu. Naučila ma veľa nových techník na odbúranie stresu, ako sa vysporiadať s pocitom krivdy a hlavne že nikoho nemôžeme viniť za pokašlaný život, máme to v rukách my sami. A keď sa necítim vo svojej koži dobre dobehnem na terapiua to ma vždy naštartuje.

Katka, Nitra - Helicobacter

S trávením som mala problémy už od strednej školy. Musela som dávať vždy veľký pozor, aby som nezjedla niečo moc korenisté, mastné. Neskôr aj napriek diétnej strave mi bolo stále častejšie zle. Na zľave dňa som našla testovanie potravinovej intolerancie, hneď som sa objednala a celá zvedavá som išla na testovanie. Okrem potravín čo mi nerobí dobre mi našli v žalúdku helicobactera, v črevách a v pečeni parazity. Prvú terapiu som dostala po diagnostike a ďalšie som mala každých 7-10 dní. Keď už parazity a baktérie boli preč som ešte chodila na odstránenie škôd čo spôsobil helicobacter v mojom žalúdku. Dnes už môžem jesť všetko okrem mlieka. Teraz chodím znovu, lebo som sa rozhodla pre hĺbkovú detoxikáciu. Bolo mi vysvetlené, že terapie na alergie sú najúčinnejšie po prečistení teľa, vtedy je možné silnú alergiu natrvalo odstrániť.

Eva, Trenčín

Kúru som začala 16.2.2018 s 10 dňovým čistiacim programom hrubého čreva. Až potom som sa pustila do Regenoru. Na začiatku sa mi to zdalo dosť ťažké a obmedzujúce kvôli zakázaným potravinám, ako ovocie, mliečne výrobky, sladkosti. Po čase som si zvykla na iné jedlá a vôbec mi zakázané nechýbali. Strašne veľa diét mám za sebou, ale s touto sa mi podarilo schudnúť za 4 mesiace 14 kíl , tlak a cukor sa mi dostali do normy.

Jozef, Štúrovo

Mal som nadváhu 20 kg a problémy s kĺbami, keď som začal užívať Reg-enor. Na kĺby som sa liečil dávnejšie, ale bolesti ešte pretrvávali. Od začatia kúry Regenor uplynuli dva mesiace. Po dvoch týždňoch sa začalo objavovať chudnutie a zdravotné problémy ubúdali. Teraz sa cítim dobre, kĺby nebolia, schudol som už 10 kíl, ale mám vytýčený cieľ schudnúť ďalších 10 kíl. Už cítim, že sa mi to podarí bez ťažkostí a hlavne preto, lebo kúru robí aj manželka, ktorá je tiež veľmi spokojná a vieme sa vzájomne podporovať. Je to skutočne dobrá vec.

Z Helenky sa stala kočka

Začiatok bol ťažký, lebo 4 mesiace sa nič nedialo a nezmizlo ani len pol kila. Teraz to už viem, že Regenor najprv liečí a potom sa spustí chudnutie. Už som bola nešťastná a chcela som celé ukončiť, ale našťastie som počúvala moju poradkyňu a „bojovala“ som ďalej. Zrazu sa to spustilo a za ďalšie 4 mesiace som schudla 25 kíl. Počas kúry zmizli všetky moje choroby, neužívam lieky a som nesmierne šťastná. Regenor dal do poriadku nielen moje telo ale aj moju dušu. Každému viem len odporučiť a som nesmierne šťastná.

Angela

Chcela by som Vás naštartovať a motivovať so svojim príbehom. Každý to dokáže ak je vytrvalý a nikdy, ale nikdy to nevzdávaj ? Bolo to jednoduché dosiahnuť pýtajú sa v mojom okolí ? Moja odpoveď je ÁNO. Najlepšie rozhodnutie v mojom živote bolo, že som si vybrala túto cestu splniť si môj sen. Bol to 5,5 mesačný proces a schudla som takmer 30 kíl. Pred 2 mesiacmi som prestala užívať túto zázračnú tekutinu, a odvtedy sa mi podarilo zhodiť ešte pár kilogramov, ale už bez zámeru. Pre mňa to nebolo len chudnutie, ale tvorba úplne iného spôsobu života, ktorý neustále zdokonaľujem a snažím sa robiť všetko čo najlepšie.

Čo všetko som dostala od Regenoru? Nielen nový výzor, ale aj šťastný a zdravý život a v neposlednom rade sebavedomie.

Ktokoľvek môže uspieť, všetko je možné, nič nestratíte (max. staré oblečenie).

Alžbeta M.

Teraz sa už priznám, že na začiatku kúry som vážila 114 kg. Celé to začalo s obyčajnou preventívnou prehliadkou u obvodného lekára. Mala som 43 rokov a zrazu strašný výsledok , tlak 170, cukor 9,8 a cholesterol tiež cez 9. Doktor mi začal predpisovať lieky na moje zdravotné problémy, ktoré sa len množili a množili. Zrazu som mala 20 druhov liekov a vôbec som sa necítila zdravo. Začalo som študovať alternatívne metódy, hľadala som riešenie na svoje zdravotné problémy. Vtedy ma kamarátka zavolala na jednu prednášku, kde som spoznala Regenor kúru. Veľmi sa mi to páčilo, veď jedlá z tradičnej kuchyne a medzi povolenými jedlami boli oškvarky, klobáska, slaninka, vajíčka a nezakázali ani chlieb. Doteraz všetky mastné som musela vyradiť z jedálníčka, tak som sa na kúru celkom aj tešila. Hneď ďalší deň spolu aj s mužom sme začali kúru. Manžel mal tiež zopár „neliečiteľných chorôb“, ako alergia, chronický zápal ďasna, ochorenie pohybovej sústavy, únava, tráviace ťažkosti a iné. On mal vtedy 90 kíl.

Napriek tomu, že na raňajky som jedla 7-8 kusov toastového chleba nahrubo natretou oškvarkovou pomazánkou , som schudla za 2 mesiace 15 kíl. Vtedy sa už začala zmenšovať chuť do jedla a po 3 mesiacoch na kontrole tlak 150, cukor a cholesterol 6. Po štyroch mesiacoch a po 25 kg som začala chodiť do fitka, kde som kvôli bolestiam klbov už dlho nechodila. Po 7 mesiacoch som mala úbytok na váhe 40 kíl, tlak, cukor a cholesterol v norme. Stratila som nielen kilá, ale aj všetky lieky.

Muž sa tiež zbavil všetkých zdravotných problémov a chudnutie sa zastabilizovalo medzi 68-70 kg

Ozaj každému len odporúčať viem, nehladujete, samozrejme to sladké neraz lákalo, ale vydržala som.

Cítim sa zdravo a plná energie.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!