Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Ekologická domácnosť

Aby sme boli zdraví čo najďalej je veľmi dôležité okrem stravy a vody aj to, že v akom prostredí žijeme, aké prostriedky používame v našej domácnosti.

Našťastie v poslednej dobe sa už viacerí venujú aj tejto problematike pozornosť.

Málokto si uvedomuje, že to čo vdýchneme alebo sa dostane do kontaktu s našou pokožkou, či už je to prospešné alebo škodlivé vstrebe sa na 100% (za pár minút to míme v krvnom obehu).

Dnešný prechemizovaný svet predstavuje stále väčšie nebezpečenstvo pre nás a naše deti

Poďme sa pozrieť, že ako vieme vytvoriť  pre seba a blízkych čo najzdravšiu a najbezpečnejšiu domácnosť, byť šetrný k životnému prostrediu a pritom aj ušetriť na nákladoch.

Magneticá guľa

je to hriešne lacná pomôcka na zmäkčenie vody v práčke a v umývačke riadu. Použitie je veľmi jednoduché, stačí vložiť s prádlom do pračky/umývačk a spustiť požadovaný program. Tým, že vytvára mäkkú vodu dávkovanie pracieho prostriedku treba znížiť  o 30-50%. Použiteľnosť minimálne 1000 pracích cyklov.  Chránime tým životné prostredie ale aj peňaženku.

Cena od 5,20 eur

Turbo booster

šetrí množstvo paliva v autách a v kotloch. Magnetické poleruší elektrostatický náboj medzi molekulami paliva, znižuje viskozitu, tým aj rozloženie na menšie čiastočky. Takéto malé čiastočky sa efektívnejšie zmiešajú so vzduchom a dosiahne sa efektívnejšie spaľovanie a vo výfukových plynoch zníženie množstva CO2 a iných toxických látok. Okrem toho, že chránime životné prostredie vieme ušetriť 1-1,5 litra paliva na 100 km a pri kotloch na vykurovanie 10-15% paliva Životnosť minimálne 10 rokov.

Cena od 29,40 eur

Sprchový filter

slúži na odstránenie chlóru a ostatných škodlivých látok z vody na sprchovanie. Tým, že chlór ničí prirodzenú mikroflóru pokožky, pokožka sa stane suchšou a citlivejšou. Úžasná pomoc hlavne pri ekzémoch, ale odporúča sa každému. Jednoduchá montáž za pár minút. Životnosť filtra 6 mesiacov

Cena:

Sprchový filter 28 eur

Náhradná náplň 12 eur

Reverzná osmóza – domáca čistička pitnej vody

Účinne čistí vodu z vodovodu od chlóru, ťažkých kovov, zbytky postrekov, liekov a mikroplastov nachádzajúcich sa vo vode

Cena od 189 eur (náhradné filtre cca 15 eur ročne)

Viac si môžete prečítať v časti Čistá a zdravá voda

Malá čistička pitnej vody

Ak nemáte v kuchyni dostatočný priestor na reverznú osmózu, máme pre Vás riešenie, prietokový filter, ktorý odstraňuje z pitnej vody chlór, postreky a časť liekov a ťažkých kovov, ale zanecháva obsah minerálov vo vode. Získate lacnejšiu a kvalitnejšiu pitnú vodu ako z filtračných kanvíc. Životnosť filtra pri 4 člennej domácnosti je 4-6 mesiacov. Jednoduchá montáž za pár minút.

Cena :

Filter 40 eur

Náhradný filter 12 eur

Ďalšie bio a eko produkty nájdete v našom e shope (časť produkty) – Čistá a zdravá voda

 

Bylinné biopreparáty na vlasy

šampón, kondicionér, krémový zábal na vlasy, sérum na vlasy s rastlinnými kmeňovými bunkami – najúčinnejší produkt na trhu proti vypadávaniu a na podporu rastu . Všetky preparáty sú bez chemických prísad a hlavne vo veľmi výhodnej cene.

 

Ekologické pracie gély a aviváže

sú vysoko koncentrované a v prírode rýchlo odbúrateľné. Vhodné pre malé deti a alergikov. S magnetickou guľou Vás vyjde pranie najlacnejšie.

 

Bylinná zubná pasta

Čisto bylinné zloženie. Chráni mikroflóru ústnej dutiny, čistí a zabezpečí svieži dych.

 

V našom e-shope nájdete aj ďalšie užitočné produkty do domácnosti – Ekologická domácnosť

 

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!