Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Kvalitná voda bez kompromisov

Voda v organizme človeka plní veľa dôležitých funkcií. Používa sa ako rozpúšťadlo, na transport výživných látok k bunkám, vyvádzanie splodín látkovej výmeny z tela, slúži ako regulátok teploty tela, maže kĺby a šľachy, umožňuje činnosť svalov a zúčastňuje sa na biochemických procesoch a reakciách prebiehajúcich v organizme. V dnešnom prechemizovanom svete zdravie bez čistej vody neexistuje, takže najrýchlejšia a najlacnejšia cesta k zdraviu je čistá voda.

Voda, ktorá tečie z našich vodovodov obsahje dnes nebezpečné zvyšky zlúčenín ako sú chlór, chemikálie ako sú umelé hormóny, dusičnany, ťažké kovy.

Nie nadarmo sa hovorí, že sme to čo pijeme a jeme. Ak chceme byť zdraví, potrebujeme denne priať 1,5-2 litre kvalitnej čistej vody.

Reverzná osmóza (RO) je najúčinnejším spôsobom filtrácie, ktorý vďaka svojej polopriepustnej membráne s pórmi veľkosti 0,0001-0,0002 mm, neprepúšťa zdraviu škodlivé nečistoty ako sú ťažké kovy, postreky, mikroplasty, dusičňany, chlór či pôvodcovia bakteriálnych a parazitárnych ochorení.

 

Na druhú stranu membrány RO sa teda dostane iba krišťálovo čistá, číra a chutná voda.

RO dokáže vytvoriť čistú nezávadnú, bezpečnú vodu z prakticky akéhokoľvek zdroja (studňa, voda z vodovodu).

Táto technológia je natoľko účinná, že odstráni 95-98% všetkých rozpustných látok.

Voda z RO má chuť vody z horského prameňa.

 

Zariadenie RO 102 s technológiou reverznej osmózy vyrába pre Vás bezpečnú a čistú vodu špičkovej kvality bez použitia chemikálií a elektrickej energie, dá umiestniť pod kuchynský drez.

Vďaka tomuto zariadeniu máte k dispozícii 24 hodín denne čistú pitnú vodu pre celú rodinu. Už nemusíte viac kupovať vodu vo fľašiach. Táto voda je mäkká, nezanecháva vodný kameň, je vhodná na varenie. Odporúča sa pre všetky vekové kategórie.

 

Ďalšie voliteľné komponenty k reverznej osmóze sú:

  • UV lampa, ktorá je schopná zničiž až 99,99% baktérií v zásobníku vody. Je ekologický, nepridáva do vody žiadné prídavné látky, ani nijakým spôsobom nemení jej chuť a vôňu.
  • Mineralizátor, obohatí Vašu vodu o cenné minerály, ako vápnik, horčík, sodík, magnézium, čo znamená, že si môžete zdarma vychutnať mineralizovanú vodu z pohára v pohodlí domova
  • Energizér predstavuje ôsmu časť filtračného zariadenia. Prostredníctvom tejto membrány voda preteká cez špeciálnu biokeramiku, ktorá ju energizuje a vznikne tzv. „živá voda“

Pri výbere a montáži radi pomôžeme.

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!