Štefánikova trieda 84,
Vstup zo zadnej strany janyikova@biovitalcentrum.sk

mobil: 0911 700 710

 

Obchodná spolupráca

Ak máš radosť, keď pomáhaš ľuďom okolo seba a chceš to robiť ako hlavnú alebo vedľajšiu pracovnú činnosť v oblasti zdravia, osobnostného rastu a zlepšenia svojej finančnej situácie, si na správnom mieste, hľadáme práve teba. Túto prácu môže robiť naozaj každý, kto má pozitívny vzťah k zdraviu a jeho ochranu  prírodným cestami a má záujem pomáhať ľuďom s civilizačnými a chronickými ochoreniami, ale aj v oblasti prevencie, aby  boli ľudia okolo nás zdraví v každom veku.

 

Pokiaľ Ťa skutočne napĺňa práca a pomoc ľuďom v oblasti zdravia, máš možnosť stať sa našim interným alebo externým spolupracovníkom. Naše kritériá na spoluprácu sú: Čestnosť, lojalita, pokora, trpezlivosť, súcitnosť, chuť učiť sa a neutiecť pri prvej prekážke.

Ak týchto pár  kritérií spĺňaš, ostatné nechaj na nás, my sa o tvoje zaškolenie postaráme.

 

Pomoc pri zriadení novej naturopatickej poradne

Ak máš záujem si zriadiť vlastnú poradňu, dostaneš od nás všetky informácie a pomoc pri jej realizácii vrátane prístrojového vybavenia podľa finančných možností. Budeš mať k dispozícii kompletné know-how tak, ako všetky ostatné naturopatické poradne v našej sieti. Poradenstvo môžeš začať aj bez investície, spolu nájdeme najlepšie riešenie na to, ako úspešne začať.

 

Ako postupovať, keď ťa to oslovilo?

Vyplň nasledujúci formulár, budeme ťa kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie, na ktorom sa porozprávame o tvojich plánoch a našich možnostiach ako ti pomôcť. Začni našou pomocou plniť svoje sny  a robiť to, čo ťa napĺňa.

 

Vaše osobné údaje spracováva firma Biovital centrum s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania.

Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Kontaktný formulár

Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

2 + 2 =

Najnovšie články

Adresa

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!

Otváracie hodiny

Po – Pia - Podľa objednávky
Je možné dohodnúť sa na termín mimo pracovných dní.

Kontakt

Biovital centrum s.r.o.
Štefánikova trieda 84,
Nitra
Vstup zo zadnej strany!